ПРОПАВ СОБАКА !!!

 

ПРОПАВ СОБАКА !!!

казочка :)ПРОПАВ СОБАКА !!!
Послухайте казочку про одного дядечка.Колись у цього дядечка були молочні зубки.Але вони усі майже повилітали ще під час другої свїтової війни. Клятий німець прикладом повибивав.Але хоч зубки в нього і пропали, в голові в його прибавилося:став він через 30 років академіком. Так що робіть висновки діточки.
Жив він у великій на зріст хатинці у ще більш великому містечку - Москві. І жив разом з цим дядечком- академіком песик. Звали песика Кавказ. Але дядечко казав, що ще з ним живе трое тваринок: зміюка жінка, свинюка теща і кобила дочка. Але він був дуже вихованим дядечком і нікого зних так у голос не називав. Він навіть соромився свого Кавказа собакою обізвати. Але одного дня, дітки, сталася страшна історія.Одного дня дядечко перестав кликати свого песика Кавказом, перестав гладити його проти шерсті і взагалі перестав мати зі своєю тваринкою якісь справи, бо Кавказ - здох.
Уже наступногодня дядечко стояв навпроти "траурного дзеркала" і поправляв свою "траурну краватку",збираючись на похорон.
Ступивши за поріг, засмучений дядечко зупинився і востаннє притис до грудей свій старий дипломат. У цьому дипломаті лежав труп Кавказа, дитяча лопатка та християнський хрестик, збитий з двох дощечок.
Дядечко хотів вирити могилку, закопати собачку та справити літургію у себе на дачі під Москвою, і тому сів у електричку.
Але, збираючись виходити на третій зупинці, він помітив, що у нього пропав дипломат разом з трупом, лопаткою і хрестиком. Але дядечко не дуже сумував за цим, бо він знав, хто це забрав його речі.
А ви дітки знаете ???


Создан 07 ноя 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником